Grupa Romi
Menu
Grupa Romi

Produkty

Producenci

Produkty

  • MR.ADP.LC/DP

    MR.ADP.LC/DP

    Adapter OS2 singlemodowy LC duplex
  • MR.ADP.LC/Q

    MR.ADP.LC/Q

    Adapter OS2 singlemodowy LC Quad
  • MR.ADP.SC/DP_APC

    MR.ADP.SC/DP_APC

    Adapter OS2 singlemodowy SC/APC duplex
  • MR.ADP.LC/DP.OM2

    MR.ADP.LC/DP.OM2

    MIRSAN Adapter multimodowy LC duplex
  • MR.ADP.SC/SM.OM2

    MR.ADP.SC/SM.OM2

    MIRSAN Adapter OM2 multimodowy SC simplex
  • MR.ADP.SC/DP.OM3

    MR.ADP.SC/DP.OM3

    MIRSAN Adapter OM3 multimodowy SC duplex
  • MR.ADP.SC/SM.OM3

    MR.ADP.SC/SM.OM3

    MIRSAN Adapter OM3 multimodowy SC simplex
  • MR.ADP.SC-DP

    MR.ADP.SC-DP

    MIRSAN Adapter OS2 singlemode SC duplex
  • MR.ADP.SC/SM_APC_DX

    MR.ADP.SC/SM_APC_DX

    MIRSAN Adapter OS2 singlemodowy SC/APC duplex
  • MR.ADP.SC/SM_UPC

    MR.ADP.SC/SM_UPC

    MIRSAN Adapter OS2 singlemodowy SC/UPC simplex
  • MR.ADP.SC/DP

    MR.ADP.SC/DP

    MIRSAN Adapter OS2 singlemodowy SC duplex
  • MR.ADP.SC/SM

    MR.ADP.SC/SM

    MIRSAN Adapter OS2 singlemodowy SC simplex
  • MR.GTS26U81.01

    MR.GTS26U81.01

    MIRSAN GTS Szafa serwerowa 19" 26U 800/1000mm (przód jednoskrzydłowe drzwi perforowane 63%; tył dwuskrzydłowe drzwi perforowane 63%) czarna
  • MR.GTS32U81.01

    MR.GTS32U81.01

    MIRSAN GTS Szafa serwerowa 19" 32U 800/1000mm (przód jednoskrzydłowe drzwi perforowane 63%; tył dwuskrzydłowe drzwi perforowane 63%) czarna
  • MR.GTS42U61.02_PRF63

    MR.GTS42U61.02_PRF63

    MIRSAN GTS Szafa serwerowa 19" 42U 600/1000mm (przód jednoskrzydłowe drzwi perforowane 63%; tył dwuskrzydłowe drzwi perforowane 63%) szara