Grupa Romi
Menu
Grupa Romi

Kontakt

  • WARSZAWA

    ul. Działkowa 37, Warszawa 02-234

    tel.: (22) 846-22-62

    biuro@gruparomi.pl

    Godziny Otwarcia
    • Biuro

      09:00-17:00

    • Magazyn

      07:30-16:30

  • KRAKÓW

    ul. Zawiła 57, Kraków 30-390

    tel.: (12) 626 92 60

    krakow@gruparomi.pl

    Godziny Otwarcia
    • Biuro

      09:00-17:00

    • Magazyn

      07:30-16:30

  • LUBLIN

    ul. Dębówka 33A, Lublin 20-283

    tel.: 882 619 765

    lublin@gruparomi.pl

    Godziny Otwarcia
    • Biuro

      09:00-17:00

    • Magazyn

      07:30-16:30

REGON: 142394486

NIP: 951-230-82-20

KRS: 353290

  • Dział handlowy

    Michał Dłużniewski

    Dyrektor Zarządzający

    m.dluzniewski@gruparomi.pl

    wew. 18

    Kierownik produktu: Toten, Mirsan, Telegartner

  • Marcin Gołda

    Dyrektor Dystrybucji i Kanału Partnerskiego

    m.golda@gruparomi.pl

    kom.: 795 448 225

    Kierownik produktu: Akcesoria Philips

  • Arkadiusz Tutkalski

    Specjalista ds. Kluczowych Klientów

    a.tutkalski@gruparomi.pl

    kom.: 784 562 826

    Kierownik produktu: GT Networks

  • Dariusz Szmaus

    Specjalista ds. Handlowych

    d.szmaus@gruparomi.pl

    kom.: 600 536 501

    Kierownik produktu: Aten, Dymo, AKS ZIelonka

  • Jan Kornaś

    Specjalista ds. Handlowych

    j.kornas@gruparomi.pl

    kom.: 795 478 297

  • Krzysztof Tomaszewski

    Specjalista ds. Handlowych

    k.tomaszewski@gruparomi.pl

    kom.: 604 943 050

  • Zbigniew Olszewski

    Specjalista ds. Handlowych

    z.olszewski@gruparomi.pl

    kom.: 604 451 566

    Kierownik produktu: BAKS, Ergom, Osprzęt elektryczny

  • Jakub Łuczak

    Specjalista ds. Handlowych

    j.luczak@gruparomi.pl

    kom.: 600 155 851

    Kierownik produktu: Oświetlenie, Technika zamocowań , dział  elektryczny

  • Beata Tolsdorf

    Przedstawiciel Handlowy

    b.tolsdorf@gruparomi.pl

    kom.: 532 744 149

  • Dział projektowy

    Rafał Drabik

    Dyrektor Działu Projektów

    rafal@gruparomi.pl

    wew. 15

    Kierownik produktu: Fogo, Cagen

  • Hubert Tomczak

    Kierownik Projektów Deweloperskich

    h.tomczak@gruparomi.pl

    wew. 17

  • Marcin Cieślik

    Kierownik Regionu Oddział Lublin

    m.cieslik@gruparomi.pl

    kom.: 882 619 765

    Kierownik produktu: CORNING

  • Tomasz Adamczyk

    Specjalista ds. Kluczowych Klientów

    t.adamczyk@gruparomi.pl

    kom.: 600 535 670

    Kierownik produktu: Solcon, Gefran, Sicmemotori - napędy elektryczne

  • Tomasz Kaczmarek

    Kierownik Regionu Oddział Kraków

    t.kaczmarek@gruparomi.pl

    kom.: 606 743 636

  • Dział administracyjny

    Elżbieta Kotowska

    Koordynator Biura Warszawa

    biuro@gruparomi.pl

    tel.: (22) 846-22-62

    Warszawa

  • Magdalena Bałtowska

    Koordynator Biura Kraków

    m.baltowska@gruparomi.pl

    kom.: 604 905 053

    Kraków

  • Zarząd

    Angelika Machaj

    Asystentka Zarządu

    a.machaj@gruparomi.pl

    wew. 28

  • Mikołaj Olszewski

    Członek Zarządu

  • Robert Drabik

    Członek Zarządu