Grupa Romi
Menu
Grupa Romi

Sieci komputerowe

Rozwiązania Telegartner 

 

Marka Telegartner Oznacza innowacyjność, nowoczesne procesy produkcyjne, fachowość i doświadczenie na polu elektromechaniki oraz elektroniki. Grupa Romi Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem  marki Telegartner w Polsce

 

  • ROZWIĄZANIA PRZEMYSŁOWE
  • OKABLOWANIE STRUKTURALNE
  • OKABLOWANIE ŚWIATŁOWODOWE 

Więcej Informacji


ROMI jest wyłącznym dystrybutorem firmy Mirsan - największego producenta szaf 19” w Turcji. Oferujemy najwyższej jakości kompleksowe rozwiązania dla serwerowni oraz kompleksowe zabudowy zimnych korytarzy dla Data Center.

Szafy serwerowe 19" Seria GTS

Szafy wewnętrzne wiszące 19" IP54

Szafy zewnętrzne wiszące 19" IP55

Szafy zewnętrzne wiszące 19" IP66

Szafy zewnętrzne stojące 19" IP55

 

Więcej Informacji


Romi jest dystrybutorem największego producenta szaf teleinformatycznych marki Toten, roczny obrót fabryki to 100 mln dolarów. Szafy teleinformatyczne marki TOTEN zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości z dbałością o każdy szczegół. Wzmacniana konstrukcja i 19” infrastruktura doskonale sprawdzają się jako rozwiązanie do średnich i dużych firm, data center, instalacji przemysłowych i okablowania sieciowego. Unikalne rozwiązania oraz wybór 300 modeli szaf o wysokości od 4U do 48U o różnych głębokościach i szerokościach pozwala na precyzyjne dopasowanie  produktu do indywidualnych potrzeb klienta. Jako dystrybutor z wartością dodaną jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe rozwiązanie rozbudowy zimnego korytarza, opartego o serię szaf G3 lub H8, od projektu po wykonanie i wdrożenie.

 

  • SZAFY WISZĄCE 19” TOTEN SERIA W
  • SZAFY WISZĄCE DZIELONE 19” TOTEN SERIA WD
  • SZAFY SERWEROWE 19” TOTEN SERIA G (G3, G7)

 

Więcej Informacji