Grupa Romi
Menu
Grupa Romi

Zasilanie gwarantowane

KOMPLEKSOWOŚĆ

OD PROJEKTU DO REALIZACJI

Ochrona wybranych odbiorników przed zakłóceniami z sieci elektrycznej stanowi jeden z najważniejszych aspektów działalności wielu firm. Zanik napięcia wiąże się nierzadko z ogromnymi stratami spowodowanymi przestojem w działalności przedsiębiorstw, a niekiedy i z konsekwencjami zdrowotnymi jak i utratą życia w przypadku aparatury medycznej / szpitalnej.

 

 

Romi jako wiodąca na rynku polskim firma specjalizująca się w dystrybucji urządzeń zasilania gwarantowanego (UPS-y, agregaty prądotwórcze), projektowaniu rozwiązań oraz realizacji systemów zasilania gwarantowanego dzięki swojemu doświadczeniu i precyzji w doborze rozwiązań daje Państwu gwarancję należycie wykonanej usługi.

Dostawa urządzeń

Dostawa i wykonanie

Kompleksowe rozwiązania

Posiadasz projekt oraz generalnego wykonawcę a brakuje Ci dostawcy urządzeń?

Po niezbędnej wizji lokalnej oraz analizie dokumentacji projektowej, jesteśmy w stanie zaproponować urządzenia dopasowane pod konkretny projekt. Dostarczymy je do obiektu i uruchomimy.

Posiadasz projekt ale brakuje Ci wykonawcy i dostawcy urządzeń?

Po niezbędnej wizji lokalnej oraz analizie dokumentacji projektowej, jesteśmy w stanie zaproponować urządzenia dopasowane pod konkretny projekt, nasza wykwalifikowana kadra wykonawcza zrealizuje założenia projektowe, wykona pełną instalację oraz wdroży i uruchomi dostarczone urządzenia.

Jesteśmy w stanie wykonać Twoją inwestycję od A do Z. Po analizie zapotrzebowania dla konkretnej inwestycji, wykonamy założenia, projekt wykonawczy, załatwimy wszelkie niezbędne formalności. Nasza kadra wykona wszystkie instalacje, dostarczymy urządzenia, wdrożymy je i uruchomimy.

Wybór urządzeń oferowanych przez Romi pozwala na przystąpienie do programu serwisowego na warunkach preferencyjnych

UPS-y

650VA - 8MVA

GT UPS - zasilanie gwarantowane

 

GT to polska marka UPS-ów, obejmująca kilkadziesiąt modeli UPS-ów (line-interactive, true online), które zaspokoją najbardziej zindywidualizowane potrzeby klientów we wszelkich branżach. Ponad 8000 UPS-ów sprzedanych w 2020 roku. Produkty GT charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami.

 

Zapoznaj się z produktami

 

ABB - Zasilanie Gwarantowane, zasilanie awaryjne

ABB wiodąca globalna firma technologiczna wyznaczająca nowe granice technologii i poziomów efektywności z 130-letnią historią. Firma ABB jest prekursorem rozwiązań modułowych zasilaczy awaryjnych (UPS), gdzie każdy moduł zasilacza jest oddzielnym autonomicznym UPS-em z własnym zasileniem bateryjnym. Systemy zasilania gwarantowanego oferowane przez ABB są niezaprzeczalnie najbardziej zaawansowanymi technologicznie produktami wykonanymi z największą starannością.

 

Poznaj UPS-y modułowe
Poznaj UPS-y standardowe

GTec zasilanie awaryjne UPS

Firma GTEC Polska Sp. z o.o. na Polskim rynku istnieje od 2009 roku. Zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym wdrażaniem urządzeń systemów zasilania gwarantowanego. GTEC Polska jest też częścią GRUPY ROMI. Prowadzimy również autoryzowany serwis produktów tej marki.

Zapoznaj się z produktami

 

Agregaty Prądotwórcze

2kVA - 8MVA

Grupa Romi - Agregaty Prądotwórcze

• Rozdzielnie gwarantowane
• Rozdzielnie główne
• Układ SZR
• Dedykowane stojaki bateryjne
• Akumulatory (Yuasa, EUROPOWER, MPL, BPower)
• Systemy tankowania
• Systemy odprowadzania spalin
• Prace ogólno budowlane związane z inwestycję

Pobierz pliki