Grupa Romi
Menu
Grupa Romi

O serwisie

Dział serwisu ROMI to inżynierowie z długoletnim doświadczeniem oraz specjalistyczną wiedzą która umożliwia sprawne działanie w zakresie instalacji, uruchomienia, konserwacji oraz naprawy uszkodzonych zasilaczy UPS.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu wysoką jakość usług oraz dostępność naszego serwisu w oparciu o umowy serwisowe dopasowane do państwa potrzeb. Nasz serwis świadczy usługi 24 godziny na dobę  365 dni w roku. Do sprawnego usuwania skutków awarii serwis ROMI utrzymuje duży magazyn części. Posiadamy również UPS-y na wynajem w zakresie mocy 800VA-150kVA.

Nasi inżynierowie zostali wyposażeni w najlepszy sprzęt diagnostyczny oraz oprogramowanie serwisowe wspierane przez producentów UPS-ów. Dużą wartością dodaną na która wskazują nasi klienci jest brak korporacyjności (szybkie podejmowanie decyzji strategicznych i bezpośredni kontakt pracowników z zarządem). Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertę na stronach naszych produktów oraz do kontaktu pod adresem serwis@gruparomi.pl.

Przeglądy

 

Nasza wyspecjalizowana i zaopatrzona w najwyższej jakości sprzęt kadra serwisowa zadba abyś nie został bez zasilania. Wykonujemy z najwyższą starannością przeglądy UPS-ów GT UPSGTecABB (dawniej GE)

Przeglądy podstawowy - dowiedz się więcej

Przegląd rozszerzony - wykonywane są po wcześniejszym kontakcie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów serwis@gruparomi.pl, Telefon: (22) 846-22-62 wew. 20, 22, 29

Pomiar termowizyjny ups-a, zasilacza awarynego

Przeglądy Termowizyjne

Pomiar termowizyjny wykonywany przez nasz zespół serwisowy powala uchronić Twój zasilacz awaryjny przed niechcianą awarją wynikającą z przegrzewających się podzespołów lub baterri.

Pomiar wykonywany jest profesjonalną kamerą termowizyjną FLIR E40 o wysokim zakresie mieżonej temperatury oraz czułości pomiaru na poziomie 0,07°C.

Uruchomienia

 

Miej pewność że twój sprzęt uruchomiony jest przez najlepszych inżynierów przy zachowaniu najwyższych światowych standardów. Zleć uruchomienie sprzętu naszym technikom i bądź spokojny o bezpieczeństwo swojej firmy. Serwis przed uruchomieniem zweryfikuje stan instalacji oraz doradzi w przypadku nieprawidłowości. Po zakończonych pracach sporządzamy raport w którym opisujemy przeprowadzone prace oraz zalecenia.

 • Weryfikacja przygotowanej instalacji oraz sprawdzenie zgodności z zaleceniami dla danego modelu
 • Sprawdzenie parametrów jednostki oraz ewentualna kalibracja
 • Uruchomienie jednostki
 • Testy poprawnej pracy jednostki
 • Szkolenie z obsługi urządzenia
 • Sporządzenie raportu z przeprowadzonych prac

Naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne

 

Dzięki kompletnemu magazynowi części serwisowych w 90% przypadków jesteśmy w stanie naprawić UPS-a podczas pierwszej wizyty serwisowej, oszczędzając Państwa czas i pieniądze, a także zapewniając najkrótszy czas bez gwarantowanego zasilania.

Agregaty prądotwórcze:

IVECO, VOLVO Penta, Scania, MTU, Perkins, Doosan, Kohler,

 

- przeglądy podstawowe i rozszerzone agregatów prądotwórczych różnych producentów;
- uruchomienia, relokacje i asysty serwisowe;
- agregaty zastępcze na czas naprawy (od 20kVA do 800kVA);
- wynajem długo i krótko terminowy;
- stałe umowy serwisowe;
- naprawy, remonty, konserwacje;

Umowy serwisowe

 • Dbanie o stany magazynowe
 • Wizja oraz planowanie ewentualnych rozwiązań pod kontem ewentualnych napraw
 • Wdrażanie nowych rozwiązań – audyty polegające na zbadaniu potrzeby klienta oraz budowanie długofalowego zakresu zlecenia

 

Zapraszamy do kontaktu:

Mail: serwis@gruparomi.pl
Telefon: (22) 846-22-62 wew. 20, 22, 29

Pobierz pliki

 • Certyfikat Partner serwisowo sprzedażowy produktów ABB
  Pobierz