Grupa Romi
Menu
Grupa Romi

ABB Modular DPA

DPA UPScale RI

DPA UPScale RI, modułowy niezależny od konstrukcji szafy zasilacz UPS o wysokiej sprawności energetycznej i mocy od 10 do 80 kW, idealnie sprawdza się w niestandardowych rozwiązaniach.
Pasuje do szaf o głębokości

800mm - RI10, RI20

1000mm - RI11, RI12, RI22, RI24, RI40

Więcei informacji

 

Niezależne od konstrukcji szafy zasilacz DPA UPScale RI (ang. rack-independent) jest jednym z najłatwiej dostosowywanych zasilaczy UPS na rynku, który oferuje najlepsze rozwiązania techniczne i komercyjne pozwalające spełnić indywidualne potrzeby w zakresie ochrony zasilania. Ten trójfazowy i modułowy zasilacz UPS można zamontować w dowolnej szafie 19” niezależnie od jej producenta.

DPA UPScale ST S2

Najlepszy w swojej klasie modułowy zasilacz UPS zapewniający nieprzerwaną działalność firmy.

 

Więcei informacji

Zasilacz DPA UPScale ST S2 firmy ABB to modułowy zasilacz UPS opracowany do zastosowań o niskim lub średnim poborze energii. Ten zasilacz UPS stanowi kompletne rozwiązanie w zakresie ochrony zasilania, obejmujące ramę, moduły zasilacza UPS, akumulatory i urządzenia komunikacyjne. System oferuje ochronę zasilania od 10 kW do 200 kW w jednej ramie, a w przypadku rosnącej infrastruktury średniej wielkości można utworzyć poziomą konfigurację równoległą, zwiększając moc do 400 kW. Ten w pełni skalowalny i łatwy w konserwacji zasilacz UPS oferuje niezrównany czas pracy bez przestojów i efektywność energetyczną.

DPA 250 S4 (Modular)

Najbardziej energooszczędny UPS na rynku
DPA 250 S4 ma wysokowydajną, modułową architekturę, która oferuje najlepszą niezawodność dla organizacji dbających o środowisko, które również potrzebują zerowych przestojów i niskich kosztów posiadania. DPA 250 S4 jest specjalnie zaprojektowany do krytycznych środowisk obliczeniowych o dużej gęstości, takich jak małe i średnie centra danych

 

Więcei informacji

DPA 250 S4 ustanawia standardy dla następnej dekady postępu UPS dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak beztransformatorowe konwertery IGBT, które mają trzypoziomową topologię z przeplatanymi elementami sterującymi, aby umożliwić wiodącą na rynku wydajność 97,6 procent dla modułu UPS. Ta wysoka wydajność zmniejsza koszty operacyjne i minimalizuje wpływ na środowisko.
Modułowy zasilacz bezprzerwowy z podwójną konwersją DPA 250 S4 online stanowi najnowszą innowację technologiczną. Ten modułowy zasilacz UPS oparty jest na zdecentralizowanej architekturze równoległej (DPA ™), w której każdy moduł UPS jest praktycznie własnym zasilaczem UPS, wyposażonym we wszystkie niezbędne jednostki funkcjonalne niezbędne do niezależnej pracy. DPA zwiększa niezawodność i dostępność systemu w porównaniu z innymi modułowymi rozwiązaniami UPS na rynku, ponieważ istnieje nieodłączna nadmiarowość między modułami UPS na wszystkich poziomach funkcjonalności.

Conceptpower DPA 500

Przeznaczony dla średnich i dużych centrów przetwarzania danych modułowy zasilacz bezprzerwowy (UPS) Conceptpower DPA 500 firmy ABB zaspokaja zapotrzebowanie na energię od 100 kW do 3 MW i zapewnia maksymalną dostępność dla wszystkich, którzy wymagają zerowego czasu przestoju i niskich kosztów utrzymania.

Całkowita skalowalność w pionie i poziomie

Zasilacz Conceptpower DPA 500 oferuje ochronę zasilania od 100 do 500 kW (od jednego do pięciu modułów) w jednej szafie (skalowalność w pionie). Szafy mogą pracować w konfiguracji równoległej, tworząc system o poborze energii do 3 MW (skalowalność w poziomie).

Równoległa architektura

Zaawansowana konstrukcja UPS-ów od Conceptpower DPA 500 zapewnia najwyższy stopień ochrony w krytycznych aplikacjach , gdzie obciążenie musi iść w parze z zapewnieniem mocy o odpowiedniej jakości. Ten system UPS wykorzystuje zdecentralizowaną architekturę równoległą i zapewnia najwyższy poziom niezawodności i dostępności oraz prawdziwą redundancję w modułach.

 

Więcei informacji

PowerLine DPA

Pełna moc do zastosowań przemysłowych.

PowerLine DPA firmy ABB to onlinowy zasilacz UPS z podwójną konwersją, dzięki czemu zalety unikalnej modułowej architektury UPS ABB są dostępne dla lokalizacji, w których dostęp do sprzętów elektronicznych jest zwykle utrudniony.

 

Więcei informacji

PowerLine DPA jest oparty na zdecentralizowanej architekturze równoległej ABB (DPA), która zapewnia najlepszą konstrukcję UPS pod względem dostępności, elastyczności, kosztów i łatwości użytkowania. 

Jego solidna konstrukcja nadaje się do środowisk przemysłowych, w których występują różne temperatury, kurz, wilgoć i korozyjne zanieczyszczenia. PowerLine DPA ma 15-letni okres użytkowania.

Pobierz pliki