Grupa Romi
Menu
Grupa Romi

3M SC/APC 8°-SC/APC 8°, kabel krosowy simplex singlemode 9/125µm, 5m

Kod produktu: DE010017999

Kup w B2b

ŚwiatłowodowykabelkrosowySC/APC 8°-SC/APC 8°,simplex singlemode 9/125µm, 5m.

Wykonany w powłoce LSOH z zastosowaniem feruli ceramicznej cyrkonowej dla zapewnienia najwyższej jakości i niezawodności.

Właściwości:

  • Ferula ceramiczna cyrkonowa
  • Złącza i kable zgodne z normami IEC
  • ZakończenieAPC

Zalety:

  • Wysoka efektywność i duża nieza­wodność
  • Zwiększone bezpieczeństwo
  • Szeroka gama rozwiązań dla sprosta­nia wszystkim wymaganiom klientów
  • Łatwość zdejmowania izolacji

Zapytaj o produkt