Grupa Romi
Menu
Grupa Romi

StreamLIVE ™ HD - ATEN UC9020

Aten UC9020 StreamLIVE  

Stwórz profesjonalną, dynamiczną produkcję z wielu kamer dzięki Aten UC9020 StreamLIVE ™ HD.  Wszystko, czego potrzebujesz do transmisji na żywo, jest gotowe do podłączenia. Nie wymaga komputera, monitora ani skomplikowanych ustawień oprogramowania. Przechwytuj, przesyłaj strumieniowo i przełączaj się między dwoma wejściami wideo Full HD przez Internet i natychmiast przenieś produkcję wideo na wyższy poziom. Każdy cal StreamLIVE ™ HD został zoptymalizowany pod kątem najłatwiejszej obsługi, w tym sprzętowy panel sterowania z potężną, ale zaawansowaną aplikacją sterującą, która zamienia iPada * w interfejs dotykowy do sterowania, monitorowania podglądu, edycji w czasie rzeczywistym i organizowania wielu elementów do miksowania programów. Możesz przełączać i miksować wideo / audio, zmieniać ustawienia i efekty oraz zapisywać do 8 scen w celu szybkiego przełączania.

Bąź NA ŻYWO, na każdej dużej platformie w dowolnym miejscu

Dzięki wbudowanemu koderowi i serwerowi przesyłania strumieniowego wystarczy połączyć się ze źródłami wideo i siecią. Aten StreamLIVE ™ HD jest kompatybilny z każdą większą platformą i może transmitować na żywo do dwóch platform jednocześnie w dowolnym miejscu, w tym Facebook, YouTube, Vimeo, Livestream lub dowolne niestandardowe miejsce docelowe RTMP, wszystkie w wysokiej jakości Full HD.

Twój iPad staje się Twoim osobistym pakietem do edycji wideo. Dzięki aplikacji ATEN OnAir ™ możesz zaprojektować i zaprogramować do 8 niestandardowych scen za pomocą intuicyjnego interfejsu ekranu dotykowego i edytora scen niestandardowych. Łącz, przycinaj i skaluj wideo, aby tworzyć znakomite układy obraz w obrazie. Dodaj przezroczyste obrazy png, tła i nakładki tekstowe z profesjonalnie wyglądającymi efektami. Wstępne ustawienia scen można eksportować i udostępniać społeczności w innych systemach StreamLIVE ™ HD.

 

*iPad nie jest na wyposażeniu