Grupa Romi
Menu
Grupa Romi

Przedłużacze bębnowe ARMAC

Przedłużacze bębnowe ARMAC seria PB-AR
  • 4 gniazda z uziemieniem,
  • Wyłącznik termiczny,
  • Wtyczka Uni-Schuko,
  • Obracający uchwyt,
  • Solidny ergonomiczny uchwyt,
  • 4 rodzaje długości,
  • Gwarancja 24 miesiące,
  • Klasa szczelności IP20.
Przedłużacz bębnowy

Przedłużacze bębnowe ARMAC serii PB-AR to wzór połączenia maksymalnej funkcjonalności z najwyższą jakością wykonania, które wyznaczają na rynku nowy kierunek czerpiąc to co najlepsze z najnowszych technologii dostarczenia energii.
Seria ARMAC to praktyczne rozwiązanie zasilania dla osób, które potrzebują podłączyć małe urządzenia w garażu, na działce, kempingu, podczas remontu w jednym kompaktowym wydaniu.
Specjalny design i jaskrawe kolory sprawią, że produkt gwarantuje doskonałą widoczność, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

Przedłużacze bębnowe

Wtyczka - przedłużacz bębnowy
NIEZAWODNA JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO


Seria PB-AR to perfekcyjne rozwiązanie do dostarczenia napięcia wszystkim Twoim urządzeniom w jednym miejscu. Przedłużacze zostały uzbrojone w najtrwalsze przewody H05VV-F o izolacji i powłoce PCV, która gwarantuje niezawodną pracę do +70°C, charakteryzujący się niezrównaną odpornością na ścieranie i rozciąganie. Dzięki zastosowaniu pierwszorzędnego wyłącznika termicznego, możesz być spokojny o utrzymanie temperatury poniżej wartości dopuszczalnej. W przypadku przegrzania się obwodu nastąpi samoczynne rozłączenie się przedłużacza

BEZKONKURENCYJNY I UNIWERSLANY


Kabel został zakończony wtyczką Uni-Schuko z uchem, która od wielu lat jest obowiązującym standardem w Polsce. Wtyczka dzięki swej ergonomicznej budowie ułatwia szybkie podłączenie i odłączanie od źródła zasilania. 
Przedłużacz posiada cztery gniazda typu E, znajdujące się na boku wytrzymałego bębna, które zagwarantują stabilne działanie podłączonego sprzętu. Każde z nich wyposażone w przesłony ochronne, gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa przeciwprzepięciowego za sprawą bezpiecznika automatycznego.

Gniazda - przedłużacz bębnowy

Zaimplementowana technologia EasyGO, wraz z obracającym się uchwytem pozwoli na szybkie i sprawne zwinięcie całego kabla bez niepotrzebnego plątania. Co więcej autorska blokada obrotu bębna zapobiegnie samoczynnemu rozwijaniu się. Komfortowy gumowy uchwyt, zapewnia pewny chwyt przy przenoszeniu tego mobilnego rozwiązania zasilania.

EasyGo - przedłużacz bębnowy

Bęben na przedłużacz

KOMPAKTOWY I ERGONOMICZNY


Seria przedłużaczy bębnowych PB-AR posiada kompaktową konstrukcję, która ułatwia jego przechowywanie.  Przedłużacze zostały wyposażone w specjalnie zaprojektowane metalowe stojaki, skutecznie uniemożliwiając przewrócenie się produktu, jednocześnie pozwalając na zawieszenie go w dowolnym miejscu.
Korpus i bęben przedłużacza zostały wykonane z lekkiego i wytrzymałego tworzywa sztucznego, chroniącego przedłużacz przed uszkodzeniami mechanicznymi i zniszczeniami w transporcie.

WIELE MOŻLIWOŚCI


Seria przedłużaczy bębnowych PB-AR  oferuje 4 różne długości przewodu 20,30,40 oraz 50 m. Model o długości przewodu 20m 3x1mm dostarczy nam 4A i 920W  przy kablu zwiniętym oraz 10A i 2300W przy kablu rozwiniętym. Natomiast modele o długościach 30,40 i 50 m 3x1,5mm zapewniają 6A i 1380 W przy kablu zwiniętym oraz 16A i 3680W przy kablu rozwiniętym.

Zestaw przedłużaczy bębnowych

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym: handlowy@gruparomi.pl lub bezpośrednio ze swoim opiekunem klienta.