Grupa Romi
Menu
Grupa Romi

Telegartner Przemysł

Telegartner - systemy okablowań strukturalnych

 

TOC - zewnętrzne szczelne złącza (RJ45/FO) IP68

 

TOC to linia produktów marki Telegartner przeznaczona do zastosowań zewnętrznych - doskonale sprawdzą się przy pracy w trudnych warunkach. Poręczne i łatwe do zainstalowania złącza TOC są wykorzystywane do analizy danych, telekomunikacji mobilnej, przemysłu ciężkiego, przemysłu motoryzacyjnego, przy budowie maszyn czy rolnictwie - wszędzie tam, gdzie niezbędne są w pełni szczelne połączenia wg. normy IP681.

 

Złącza RJ45 kat.6A, rozwiązania światłowodowe  FO LC Duplex oraz złącza MPO / MTP wykonane zostały z niklowanego mosiądzu. Zgodność ze specyfikacją norm ochrony IP68 oraz właściwości materiału umożliwia instalację złącz z serii TOC w ciężkich warunkach oraz w ekstremalnych temperaturach (-40°C do 85°C).

Telegartner - szczelne złącze RJ54/FO IP68
Telegartner - szczelny moduł połączeniowy

VM-PRO 8-8 klasa FA IP67 – szczelny moduł połączeniowy

 

Moduł połączeniowy VM PRO 8-8 charakteryzuje się wysoką klasą szczelności (IP67) przy zachowaniu częstotliwości o wartości 1000MHz. Umożliwia montaż przewodów 4-parowych typu skrętka (UTP, FTP, SFTP, UFTP) o średnicy zewnętrznej 5,5 - 9,0 mm z akceptowalnym przekrojem AWG27-22. Złącze to doskonale nadaje się wszędzie tam, gdzie istnieje prawdopodobieństwo, że jeden lub więcej przewodów może być uszkodzony, oraz w sytuacji, gdy należałoby przedłużyć daną trasę kablową lub ją przeorganizować. Złącze VM-PRO w bardzo łatwy sposób pozwala na połączenie 2 przewodów bez straty kategorii i jakości połączenia. Stabilność mechaniczna, ochrona przed odkształceniami, izolowana ekranowana struktura i ochrona przeciw czynnikami zewnętrznymi umożliwia wszechstronne wykorzystanie tego złącza do układania i profesjonalnej naprawy przewodów.

Telegartner - złącze M12 STX

Seria ZŁĄCZ M12 STX M12x1 IP67 dla przemysłu transportowego

Seria złącz M12 (STX złącze M12x1 IP67) jest przeznaczona do przesyłania danych w najwyższych klasach szybkości (kat.6, kat.6A, kat.7, kat.7A) w zastosowaniach przemysłowych okablowania strukturalnego zgodnego z normą IEC 61918, która przewiduje zastosowanie złącz M12x1 (okrągłe złącza w wersjach 4 i 8 biegunowych jako interfejsu sieciowego). Ze względu na doskonałą odporność na wstrząsy i ciężkie warunki pracy złącze doskonale sprawdza się jako rozwiązanie do maszyn sterowniczych, parków technologicznych, linii produkcyjnych czy transportu kolejowego. Dzięki zastosowanemu ekranowi  360° są one odporne na zakłócenia czy interferencję. Uzupełnienie oferty stanowią złącza wyposażone w płytkę drukowaną od strony gniazda oraz seria wiązek kablowych do podłączania urządzeń pomiędzy maszynami i szafami sterowniczymi.
 

Telegartner - złącze
Telegartner  - gotowe wiązki kablowe PATCH CORD w powłoce PUR

GOTOWE WIĄZKI KABLOWE PATCH CORD w powłoce PUR

 

Telegartner oferuje wiązki kablowe w postaci gotowych Patch Cordów wyposażonych zarówno w złącza IP20, jak i przemysłowe rozwiązania oparte za złączach MFP8 i wiązce kablowej w powłoce PUR.
 

ZŁĄCZA MFP8

Seria złącz MFP8 kat. 6A to seria niezawodnych wtyków przeznaczona zarówno do okablowania strukturalnego w budynku, a także w rozwiązaniach przemysłowych. Dzięki zastosowaniu technologii Power over Ethernet doskonale nadają się do montażu w systemach kamer przemysłowych IP, centrów danych czy w aplikacjach przemysłowych

WŁAŚCIWOŚCI
- metalowa obudowa
- szybki montaż bez specjalistycznych narzędzi
- osłona przeciwpyłowa
- pełne ekranowanie między parami kabla
- Gigabit Ethernet IEEE 802.3   
- 10 Gigabit Ethernet IEEE 802.3an

 

Telegartner - złącze MFP8