Grupa Romi
Menu
Grupa Romi

OS2 Singlemode

Producenci

Produkty

OS2 Singlemode

  • F040402G2Z20003M

    F040402G2Z20003M

    Corning Patchcord FO LC/PC-LC/PC Duplex SM 3m
  • DE010017858

    DE010017858

    3M ST-ST kabel krosowy simplex singlemode 9/125µm, 2m
  • DE010017874

    DE010017874

    3M ST-ST kabel krosowy simplex singlemode 9/125µm, 5m
  • 006EEU-13122A2G

    006EEU-13122A2G

    Corning Kabel U-DQ(ZN)BH 6F (1X6) E9 CT 3.0
  • 047202R5Z20001M

    047202R5Z20001M

    Corning LC Duplex to SC Duplex , OS2, 2.0 mm duplex patch cord, 1 Metres
  • F181802G2Z20001M

    F181802G2Z20001M

    Corning Patchcord FO LC/APC-LC/APC Duplex SM 1m
  • F041802G2Z20002M

    F041802G2Z20002M

    Corning Patchcord FO LC/PC-LC/APC Duplex SM 2m
  • F040402G2Z20010M

    F040402G2Z20010M

    Corning Patchcord FO LC/PC-LC/PC Duplex SM 10m
  • F040402G2Z20001M

    F040402G2Z20001M

    Corning Patchcord FO LC/PC-LC/PC Duplex SM 1m
  • F040402G2Z20002M

    F040402G2Z20002M

    Corning Patchcord FO LC/PC-LC/PC Duplex SM 2m
  • DE010017841

    DE010017841

    3M ST-ST kabel krosowy simplex singlemode 9/125µm, 1m
  • F040402G2Z20005M

    F040402G2Z20005M

    Corning Patchcord FO LC/PC-LC/PC Duplex SM 5m
  • F046602G2Z20002M

    F046602G2Z20002M

    Corning Patchcord FO SC/APC-LC/PC Duplex SM 2m
  • F666602G2Z20002M

    F666602G2Z20002M

    Corning Patchcord FO SC/APC-SC/APC Duplex SM 2m
  • F047202G2Z20002M

    F047202G2Z20002M

    Corning Patchcord FO SC/PC-LC/PC Duplex SM 2m
  • E787802GNZ20002M

    E787802GNZ20002M

    Corning FO-Patchcord Assembly/Fiber Count: Duplex, dia.2.0mm Cable Jacket: FRNC Fiber Type: XB Connectors: LCUNI-LCUNI Length: 2M
  • DE010017916

    DE010017916

    ST-SC/PC kabel krosowy simplex singlemode 9/125µm, 5m
  • L00870A0002

    L00870A0002

    Telegärtner F.O. Patchcord światłowodowy OS2 jednomodowy LC duplex 1m
  • 047202R5Z20003M

    047202R5Z20003M

    ZIPCORD2.0 FRNC 3M OS2 LCDUP-SCDUP
  • DE010019102

    DE010019102

    3M SC/PC-LC/PC , kabel krosowy duplex singlemode 9/125µm, 3m
  • DE010018971

    DE010018971

    3M LC/PC-LC/PC , kabel krosowy duplex singlemode 9/125µm, 2m
  • DE010018989

    DE010018989

    3M LC/PC-LC/PC , kabel krosowy duplex singlemode 9/125µm, 3m
  • DE010018997

    DE010018997

    3M LC/PC-LC/PC , kabel krosowy duplex singlemode 9/125µm, 5m
  • DE010017965

    DE010017965

    3M SC/APC 8°-SC/APC 8°, kabel krosowy simplex singlemode 9/125µm, 1m
  • DE010017973

    DE010017973

    3M SC/APC 8°-SC/APC 8°, kabel krosowy simplex singlemode 9/125µm, 2m
  • DE010017981

    DE010017981

    3M SC/APC 8°-SC/APC 8°, kabel krosowy simplex singlemode 9/125µm, 3m
  • DE010017999

    DE010017999

    3M SC/APC 8°-SC/APC 8°, kabel krosowy simplex singlemode 9/125µm, 5m
  • DE010019086

    DE010019086

    3M SC/PC-LC/PC , kabel krosowy duplex singlemode 9/125µm, 1m
  • DE010019094

    DE010019094

    3M SC/PC-LC/PC , kabel krosowy duplex singlemode 9/125µm, 2m
  • DE010018963

    DE010018963

    3M LC/PC-LC/PC , kabel krosowy duplex singlemode 9/125µm, 1m
  • DE010019110

    DE010019110

    3M SC/PC-LC/PC , kabel krosowy duplex singlemode 9/125µm, 5m
  • DE010017924

    DE010017924

    3M SC-SC kabel krosowy simplex Single-mode 9/125µ, 1m
  • DE010017932

    DE010017932

    3M SC-SC kabel krosowy simplex Single-mode 9/125µ, 2m
  • DE010017940

    DE010017940

    3M SC-SC kabel krosowy simplex Single-mode 9/125µ, 3m
  • DE010017957

    DE010017957

    3M SC-SC kabel krosowy simplex Single-mode 9/125µ, 5m
  • DE010017882

    DE010017882

    3M ST-SC/PC kabel krosowy simplex singlemode 9/125µm, 1m
  • DE010017890

    DE010017890

    3M ST-SC/PC kabel krosowy simplex singlemode 9/125µm, 2m
  • DE010017908

    DE010017908

    3M ST-SC/PC kabel krosowy simplex singlemode 9/125µm, 3m