Grupa Romi
Menu
Grupa Romi

OS2 Singlemode

Producenci

Produkty

OS2 Singlemode

  • DE010019110

    DE010019110

    3M SC/PC-LC/PC , kabel krosowy duplex singlemode 9/125µm, 5m
  • DE010017924

    DE010017924

    3M SC-SC kabel krosowy simplex Single-mode 9/125µ, 1m
  • DE010017932

    DE010017932

    3M SC-SC kabel krosowy simplex Single-mode 9/125µ, 2m
  • DE010017940

    DE010017940

    3M SC-SC kabel krosowy simplex Single-mode 9/125µ, 3m
  • DE010017957

    DE010017957

    3M SC-SC kabel krosowy simplex Single-mode 9/125µ, 5m
  • DE010017882

    DE010017882

    3M ST-SC/PC kabel krosowy simplex singlemode 9/125µm, 1m
  • DE010017890

    DE010017890

    3M ST-SC/PC kabel krosowy simplex singlemode 9/125µm, 2m
  • DE010017908

    DE010017908

    3M ST-SC/PC kabel krosowy simplex singlemode 9/125µm, 3m