FB

O firmie

O firmie

Logo GRUPA ROMI tło transparent

GRUPA ROMI powstała w 2004 roku. W skład GRUPY ROMI wchodzą nawzajem uzupełniające się podmioty :

ROMI M.Olszewski R.Drabik Spółka Jawna – dystrybutor rozwiązań zasilania gwarantowanego i teletechniki

ROMI Sp. z o.o. – hurtownia elektrotechniczna

GTEC Polska Sp. z o.o. 

power on logo srebrny

ROMI- jest moc. „MOC” wiedzy, profesjonalizmu, skali działań. Ale także „moc”  możliwości, bezpieczeństwa i technicznego zaplecza. Projekty techniczne, energetyczne i IT realizujemy zarówno jako podwykonawca jak i samodzielnie od A do Z.  ”Know-how” czerpiemy z międzynarodowego doświadczenia naszych partnerów i pracowników. Stale podnosimy kwalifikację inwestując w najlepsze szkolenia dla naszych pracowników. Posiadamy doświadczenie w kompleksowym wdrażaniu rozwiązań energetycznych, w tym zasilania Data Center, udostępniając odbiorcy funkcjonalną infrastrukturę. Oferujemy szeroki zakres usług dostosowanych do potrzeb Klientów dostarczając rozwiązania pod klucz.  W naszej ofercie znajduję się również bardzo szeroki asortyment produktów do infrastruktury sieciowej i akcesoriów teleinformatycznych. Wieloletnie doświadczenie pozwala naszej firmie, jako dystrybutorowi z wartością dodaną dostarczać Państwu kompleksowe rozwiązania w dziedzinie energetyki i IT.

HURTOWNIA ELEMENTÓW ELEKTROTECHNICZNYCH

Rzetelnie, terminowo i od dawna. Nasza hurtownia to stały i szybki dostęp do asortymentu elektrotechnicznego, wiedzy i merytorycznego wsparcia. Historia naszej hurtowni liczy już 20 lat (pod obecną nazwą od 2004 r.). Gwarantujemy terminowe dostawy, atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki płatności. Chętnie podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń, a wszystkie zamówienia dostarczamy na wskazane miejsce. Jesteśmy elastycznie nastawieni do negocjacji handlowych – wiemy, że regularna współpraca to dobry interes dla obu stron.

85 000 części ZAWSZE NA STANIE !

W ofercie produkty takich marek jak : Nexans, Berker by Hager, Hager, Eaton, GE, Helukabel, AKS Zielonka, Muller, Technox, GT, Gtec, Telegartner, Toten, Aten, Dymo, Bitner, Technokabel, Ergom, Legrand, Kanlux, Baks i wiele innych…

DZIAŁ ZASILANIA GWARANTOWANEGO

Od  2006 roku jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem handlowo-serwisowym General Electric w zakresie systemów zasilania gwarantowanego UPS oraz partnerem GE na poziomie klimatyzacji i osprzętu elektronicznego.

 LOGO_GE

W 2010 roku zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem systemów zasilania gwarantowanego włoskiej firmy GTec Europe. Jesteśmy również autoryzowanym serwisem tej marki.  Dzięki wysoce wykwalifikowanej kadrze pracowniczej możemy zagwarantować fachową obsługę już od momentu wyboru rozwiązania przez projekt, dostawę wdrożenie aż po utrzymanie doskonałego stanu eksploatacji.

 GTEC_quality energy provider

Od 2011 jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem UPS-ów marki GT.  UPS serii GT M i GT S w uniwersalnej obudowie Rack/Tower to najlepszy produkt do biur i serwerów, które nie mogą pozwolić sobie na przerwy w dostawie zasilania. Duży wybór mocy od 1 kVA do 20 kVA oraz niewielkie rozmiary pozwalają na spore możliwości dostosowania zasilacza do szaf i pomieszczeń.

nowe logo GT

Od ponad 10 lat mamy w ofercie bardzo szeroki wybór agregatów prądotwórczych. Obecnie w ofercie mamy ponad 700 modeli.  Współpracujemy z czołowymi producentami agregatów w Polsce. Oferujemy wsparcie techniczne od momentu projektu, poprzez transport i instalację, aż po szkolenie personelu w obsłudze urządzeń.

Aktualnie dostarczone przez nas rozwiązania – źródła zasilania generują około 100MWA mocy, czyli tyle ile mniej więcej potrzebuje 120 domów jednorodzinnych. 18 439 KM ma nasze zasilanie centrum dystrybucyjnego Biedronki !

ok

W naszej ofercie mamy również bardzo szeroki wybór akumulatorów i baterii czołowych producentów polskich jak i zagranicznych.

Set A group

INFRASTRUKTURA  IT

W 2014 roku zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem szaf elektroinstalacyjnych marki TOTEN. Oferujemy szafy stojące i wiszące o różnych wymiarach z możliwością doboru akcesoriów takich jak wentylatory organizatory kabli i inne. Toten jest jednym z czołowych producentów szaf elektroinstalacyjnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 300 modeli szaf wraz z potrzebnymi do nich akcesoriami.

logo_toten_blue

Letter of Distribution

W 2014 wprowadziliśmy również do oferty system okablowania strukturalnego niemieckiej marki Telegärtner. Oferując kompletne rozwiązania oparte na systemie okablowaniu miedzianym kat.5, kat.6 i kat.7  jak i światłowodowym, oferujemy również system szkoleń dla certyfikowanych instalatorów.  W ostałej ofercie dostępne są kable UTP, FTP, S/FTP i inne, panele, keystony, gniazda natynkowe i podtynkowe, system STX.  Przy certyfikacyjnej instalacji okres gwarancji na system wynosi 25 lat.

telegertner

Uzupełniając naszą ofertę infrastruktury IT wprowadziliśmy do oferty rozwiązania KVM marki ATEN. ATEN jest jednym z największych producentów urządzeń KVM do zarządzania infrastrukturą sieciową na świecie.

aten

Chcąc kompleksowo obsługiwać naszych Klientów, wprowadziliśmy do oferty pełną gamę produktów amerykańskiej firmy Dymo. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie materiały eksploatacyjne do drukarek etykiet taśm, zarówno taśmy D1, Rhino jak i LetraTag. Posiadamy pełną gamę drukarek dla instalatórów Rhino wersjach pudełkowych jak i walizkowych.

dymo

DZIAŁ NAPĘDÓW ELEKTRYCZNYCH

logo SICME 2008 300 pixel

solcon-intl-logo

gefran

Witamy na tworzącej się stronie dotyczącej napędów elektrycznych w firmie ROMI.

W zakresie naszej działalności znajdują się między innymi:

– przemienniki niskiego napięcia 400- 500- 690-1000V w przedziale mocy 0,75kW – 2,5MW
-przemienniki średniego napięcia 6kV – 11kV w zakresie mocy 160kW – 10 MW
– soft-starty niskiego napięcia 400-500-690-1000-1200V w przedziale mocy 4kW – 3MW
– solft-starty średniego napięcia 6kV – 10,5kV – 11kV – 13,8kV w zakresie mocy 160kW – 25MW

– silniki prądu stałego (silniki DC) w zakresie mocy 1kW – 3000kW
– silniki AC niskiego napięcia : 160kW- 2,5MW
– silniki AC średniego napięcia : 6kV – 11kV  – w zakresie mocy 250kW  – 25MW
– silniki synchroniczne w zakresie mocy 300kW – 15 MW

 Dział Napędów Elektrycznych oferuje kompleksową obsługę w zakre

sie technik napędowych. Największym kapitałem tego Działu są specjaliści, którzy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie praktyczne zdobyte w trakcie tworzenia i modernizacji złożonych układów napędowych  (również średniego napięcia).

Usługi:

– projektowanie i dostawy kompletnych układów napędowych,
– projektowanie i wykonywanie modernizacji układów napędowych,
– analiza ekonomiczna zwrotu kosztów modernizacji układów napędowych,
– badania symulacyjne, badania w trakcie pracy układów, diagnostyka zużycia,
– pomiary parametrów sieci elektrycznej (pomiary przepięć, analiza harmonicznych, metody poprawy jakości zasilania), szkolenia specjalistyczne, doradztwo techniczne, autoryzowany serwis

Zapraszamy do współpracy !

Zespół Grupy ROMI

KONFIGURATOR

Telegärtner TICNET i COAX
ZOBACZ!