FB

Oferty pracy

Product Manager Telegartner

ROMI Spółka z o.o. to firma, specjalizująca się w systemach zasilania gwarantowanego oraz teleinformatyki. W związku z ciągłym rozwojem firmy, pragniemy powiększyć zespół doskonałych specjalistów.

Product Manager ds. Systemów Okablowania Strukturalnego marki TELEGARTNER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie i rozwój przydzielonej linii produktowej – systemów okablowania strukturalnego (systemy miedziane, systemy światłowodowe oraz szafy teleinformatyczne)
  • Wsparcie techniczno-handlowe klientów oraz projektantów w zakresie prowadzonych produktów
  • Rozwiązywanie wszelkich problemów technicznych w zakresie swoich produktów wewnątrz firmy i u klienta
  • Opracowywanie materiałów technicznych
  • Organizacja szkoleń dla wybranych, wewnętrznych działów firmy w celu poszerzenia wiedzy o produkcie
  • Planowanie strategii marketingowych sprzedaży nowych produktów
  • Określanie cen sprzedaży, marży i oczekiwanych przychodów zgodnych ze strategią firmy
  • Stały nadzór nad sprzedażą, zapasami, marżami i promocją produktów
  • Analiza zapotrzebowania klientów na produkty
  • Kontakty z niemieckim producentem Telegartner

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, najchętniej teleinformatyczne lub pokrewne
  • Dobra znajomość branży kabli do transmisji danych (miedzianych i światłowodowych)
  • Doświadczenie w dziedzinie teleinformatyki (warunek konieczny)
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu projektowania instalacji teleinformatycznych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, pozwalająca na swobodny kontakt z producentem
  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem AutoCad
  • Sprawnego poruszania się po Pakiecie Microsoft Office (Word, Excell, Outlook, PowerPoint),
  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych
  • Samodzielność, dynamizm oraz kreatywność w działaniu
  • Umiejętność przyswajania wiedzy technicznej oraz dzielenia się nią z współpracownikami
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • prawa jazdy kat. B,

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • bardzo przyjazną atmosferę pracy,
  • szerokie możliwości szkoleń,
  • niezbędne narzędzia pracy,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu ze zdjęciem na poniższy adres e-mail:

biuro@romisj.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

KONFIGURATOR

Telegärtner TICNET i COAX
ZOBACZ!